Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
16/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 16 лютого взяв участь у відкритті хокейного майданчика в 522 мікрорайоні по вул. Блюхера, 13-б. На церемонії був присутній ініціатор даного проекту, депутат міської ради Станіслав Косінов.

...>>
16/02/2011

Про це сьогодні, 16 лютого, на засіданні виконкому заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес. «Ми повернули в комунальну власність ТЕЦ-3. Сьогодні відбулася процедура прийому-передачі. На цю сесію я даю доручення підготувати проект землевідведення під ТЕЦ-3», - заявив Геннадій Кернес.

...>>
16/02/2011

Під час робочої зустрічі Харківського міського голови Геннадія Кернеса з активістами «афганського» руху, яка присвячена 22-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, учаснику війни Юрію Пальчику був вручений ордер на квартиру.

...>>
15/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес підписав розпорядження про затвердження складу Робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку міста Харкова до 2030 року.

...>>
11/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес під час зустрічі з представниками компанії «Майкрософт Україна» 11 лютого запропонував компанії взяти участь в у створенні сучасного парку розваг в ЦПКіВ ім. Горького.

...>>
11/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 11 лютого зустрівся з представниками компанії «Майкрософт Україна». У бесіді, що відбулася, мова йшла про перспективу співпраці компанії та міста в рамках національного проекту «Відкритий світ».

...>>
11/02/2011

Всі турбобудівники, що звернулися до Харківського міського голови Геннадія Кернеса на особистому прийомі громадян у ВАТ «Турбоатом» з питаннями ремонту покрівель, протягом місяця отримають письмову відповідь про точні терміни, коли цей ремонт буде зроблений. Відповідне розпорядження дав 11 лютого на виїзному прийомі громадян у ВАТ «Турбоатом» Харківський міський голова Геннадій Кернес головам районних адміністрацій міста.

...>>
11/02/2011

Ідею відкриття на території пологового будинку каплиці висловив 11 лютого під час відвідування комунального закладу охорони здоров'я «Харківський міський клінічний пологовий будинок з неонатологічним стаціонаром» Харківський міський голова Геннадій Кернес. Намір надати підтримку в побудові каплиці висловив генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін. «На День міста каплиця буде побудована. Ті, хто вірить у Бога, будуть мати можливість духовного спілкування», - підкреслив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
11/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 11 лютого передав комунальному закладу охорони здоров'я «Харківський міський клінічний пологовий будинок з неонатологічним стаціонаром», електрохемілюмінісцентний аналізатор COBAS e 411 з комплектом реактивів та реагентів для клініко-діагностичної лабораторії акушерського стаціонару.

...>>
11/02/2011

Міська влада, керівництво районних адміністрацій Харкова мають знати проблеми харків'ян і вміти їх вирішувати. Таку думку висловив 11 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес під час особистого прийому громадян на ВАТ «Турбоатом».

...>>