Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
07/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 7 лютого провів робочу зустріч з працівниками міської клінічної лікарні № 2 для детального вивчення проблем і перспектив подальшого розвитку цієї медустанови з урахуванням побажань і пропозицій лікарів та іншого медперсоналу.

...>>
04/02/2011

 Виступаючи на засіданні Президії спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, Президії Ради Федерації роботодавців України та Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, Харківський міський голова Геннадій Кернес запропонував зробити Харків постійним місцем проведення форумів, присвячених інноваційно-інвестиційному розвитку.

...>>
01/02/2011

В інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Харківський міський голова Геннадій Кернес розповів про підготовку до ЄВРО-2012 головного об'єкта чемпіонату в Харкові - стадіону «Металіст».

...>>
01/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес дав інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр». У ньому міський голова детально розповів про підготовку першої столиці до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Мова, зокрема, йшла про вирішення питань транспорту, про ремонт доріг, про роботи на стадіоні «Металіст», а також про те, яким буде до ЄВРО-2012 парк культури і відпочинку імені М. Горького і як буде виглядати найбільша фан- зона на площі Свободи.

...>>
01/02/2011

Комментарий Харьковского городского головы Геннадия Кернеса относительно тарифов Харьковского метрополитена. Харьковский метрополитен функционирует с 1975 года. Для большей части подвижного состава, работающей более трех десятков лет, крайне близок эксплуатационный предел. Капитальный ремонт вагонов уже не решает проблемы.

...>>
01/02/2011

Сьогодні, 1 лютого, головному тренеру футбольного клубу «Металіст» Мирону Маркевичу виповнюється 60 років. Ювіляра привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
31/01/2011

Для будівництва станції метро «Перемога» відповідно до затвердженого графіка необхідно освоювати по 20 млн. грн. щомісяця. Про це повідомив 31 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес під час церемонії закладки пам'ятної капсули в тіло нової станції.

...>>
31/01/2011

Як повідомив на церемонії закладки пам'ятної капсули в тіло нової станції метро "Перемога" Харківський міський голова Геннадій Кернес, Харківський метрополітен придбає нові вагони. Відповідне доручення дано дирекції підприємства.

...>>
31/01/2011

Нова, 30-а станція Харківського метрополітену «Перемога» буде обладнана спеціальними підйомниками для інвалідів. Про це було повідомлено 31 січня під час церемонії закладки пам'ятної капсули в тіло станції у зв'язку з укладанням першого куба бетону.

...>>
31/01/2011

Нова, 30-а станція Харківського метрополітену буде називатися «Перемога». Про це повідомив 31 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес, беручи участь в закладці пам'ятної капсули в тіло нової станції.

...>>