Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
23/02/2011

Відкриваючи сесію Харківської міської ради, Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав депутатів і всіх харків'ян з Днем захисника Вітчизни. «Хочу побажати вам здоров'я, побажати бути патріотами міста, - підкреслив Геннадій Кернес. - Харківським чоловікам бажаю бути здоровими і мужніми».

...>>
22/02/2011

Економічне співробітництво між Харківським і Львівським регіонами дуже важливе, і воно має всі перспективи для подальшого розвитку. Таку думку висловив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком та Львівським міським головою Андрієм Садовим.

...>>
22/02/2011

Відновлення в Харкові пам'ятної дошки патріарху Української греко-католицької церкви кардиналу Йосипу Сліпому - один з взаємних кроків Харкова та Львова до історичної справедливості та встановлення загальних ціннісних орієнтирів, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
22/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 22 лютого у своєму робочому кабінеті зустрівся з Львівським міським головою Андрієм Садовим. 

...>>
18/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес підписав розпорядження про створення Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. До складу ради увійшли представники громадських організацій чорнобильців, заступники міського голови, директори департаментів міської ради.

...>>
18/02/2011

18 лютого в великому залі ХАТОБу на урочистостях з нагоди 20-річчя науково-виробничого підприємства «Фактор» Харківський міський голова Геннадій Кернес нагородив почесними грамотами міської ради та виконавчого комітету співробітників видавничо-консалтингової корпорації «Фактор».

...>>
18/02/2011

З 3 по 6 жовтня 2011 року в Харкові буде організовано святкування 21-ї річниці возз'єднання Німеччини. Про це сьогодні домовилися Харківський міський голова Геннадій Кернес і Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Клаус Ціллікенс.

...>>
18/02/2011

У відносинах Харкова та Федеративної республіки Німеччини склалися всі передумови для відкриття консульства в Харкові. Про спільну роботу в цьому напрямку домовилися сьогодні Харківський міський голова Геннадій Кернес і Генеральний консул ФРН у Донецьку Клаус Цілліккенс.

...>>
17/02/2011

Влітку 2011 року в Харкові розпочне роботу клініка «Борис» з відділенням швидкої допомоги, діагностичним і поліклінічним відділеннями. На умовах соціального партнерства вона обслуговуватиме й пільгові категорії населення. Про це 17 лютого повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
17/02/2011

Сьогодні, 17 лютого, Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян. На особистий прийом до міського голови попередньо записалося 26 чоловік. Серед питань - виділення земельних ділянок, надання житла, поліпшення житлових умов, благоустрій прибудинкової території.

...>>