Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
31/01/2011

31 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін заклали пам'ятну капсулу у тіло нової, 30-ї станції Харківського метрополітену у зв'язку з укладанням першого куба бетону.

...>>
28/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у презентації оновленої будівлі Управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУ МВС України в Харківській області.

...>>
28/01/2011

На асамблеї вчених рад Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, що пройшла 28 січня з нагоди 206-річчя заснування вузу, Харківський міський голова Геннадій Кернес нагородив ряд його викладачів і вчених.

...>>
28/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь в Асамблеї вчених рад в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна, що пройшла 28 січня з нагоди 206-річчя заснування вузу.

...>>
26/01/2011

Провести повну інвентаризацію майна територіальної громади з метою його подальшого ефективного використання доручив директорам департаментів Харківської міської ради, начальникам управлінь, а також головам районних адміністрацій Харкова 26 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес на засіданні виконкому міської ради.

...>>
26/01/2011

22 лютого в Харкові відбудеться виїзне розширене засідання правління Асоціації міст України, одним з питань якого стане обговорення тарифної політики. Про це повідомив 26 січня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
26/01/2011

Згідно з постановою НКРЕ, з 1 лютого 2011 року тариф на водопостачання збільшиться на 15 %, а на водовідведення - на 11 %. Відповідну постанову Національної комісії регулювання електроенергетики України (НКРЕ) оголосив 26 січня на засіданні виконкому Харківської міської ради заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

...>>
26/01/2011

У рамках підготовки до проведення ЄВРО-2012 власники рекламних носіїв повинні привести їх у відповідність до вимог УЄФА, що ставляться перед Харковом як приймаючим містом. Про це 26 січня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
25/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у щорічній традиційній зустрічі представників керівництва міста, області, Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації Харківського регіону зі студентським активом. Вона відбулася 25 січня, в день Святої Тетяни, у Великому залі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.

...>>
25/01/2011

Кілька десятків нових низькопольних автобусів європейського класу закуплені для Харкова в рамках спільної роботи міської влади з приватними партнерами. Про це повідомив 25 січня у коментарі журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>