Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
12/01/2011

Незнання нового податкового кодексу може призводити до сплати підприємцями неіснуючих податків і зборів. Про це під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міськради 6 скликання заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
12/01/2011

«На розширеному засіданні правління регіонального відділення Асоціації міст України ми вирішили вийти з ініціативою провести роз'яснювальну роботу за нормами нового податкового законодавства для органів місцевого самоврядування», - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міськради 6 скликання.

...>>
11/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття родині почесного громадянина Харківської області, почесного голови обласної ради колишніх партизанів і підпільників Миколи Коржа, який помер на 92-му році життя 11 січня.

...>>
11/01/2011

Існуючі атракціони з харківського Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького, де буде створено сучасний Парк розваг, планується демонтувати і перенести в парк культури і відпочинку "Зелений гай". Про це повідомив на робочій нараді 11 січня міський голова Геннадій Кернес.

...>>
11/01/2011

Парк розваг, який буде створений у харківському Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького, може бути відкритий до 1 червня 2012 року. Про такий намір харківської влади заявив на робочій нараді 11 січня міський голова Геннадій Кернес.

...>>
11/01/2011

Міська рада продовжує роботу, направлену на погашення боргу по заробітній платні в «Міськелектротрансі». Про це міський голова Геннадій Кернес повідомив журналістам 10 січня.

...>>
11/01/2011

Маршрутна мережа міського транспорту працює на користь електротранспорту і співпраця з приватними перевізниками повністю враховує ці пріоритети. Про це Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив на зустрічі з журналістами 10 січня.

...>>
10/01/2011

Звернення Харківського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо бюджетного забезпечення територіальних громад на 2011 рік прийнято на розширеному засіданні правління Харківського регіонального відділення АМУ, що відбулося 10 січня у Харківській міській раді під головуванням Харківського міського голови, голови регіонального відділення АМУ Геннадія Кернеса.

...>>
06/01/2011

Урочистий прийом з нагоди 60-ліття з дня народження Генерального консула Російської Федерації в Харкові Всеволода Філіппа відбувся 5 січня.

...>>
04/01/2011

Харківський міський голова Генадій Кернес висловив співчуття родині директора Інституту проблем кріобіології та кріомедицини НАН України Валентина Грищенка, який помер 3 січня на 83 році життя.

...>>