Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
27/03/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав з днем народження вікарія Харківської єпархії Української православної церкви архієпископа Ізюмського Онуфрія, якому 27 березня виповнився 41 рік. 

...>>
26/03/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес бере участь у загальноміському суботнику на об'єкті в районі перетину пр. Московського та вул. Харківських дивізій.

...>>
22/03/2011

Досвід багатьох починань харківської міської влади переймають інші міста України. Про це йдеться у статті «Геннадий Кернес разменял вторую сотню», яка опублікована у газеті "Вечерний Харьков". Прочитати статтю можна на сайті газети «Вечерний Харьков».

...>>
22/03/2011

Харків повинен стати самим сучасним європейським містом за рівнем комфорту. Про це йдеться у статті "Харків - рух вперед", яка опублікована в газеті "Харьковские известия". Прочитати її можна на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету.  

...>>
21/03/2011

«Після відвідування Харківським міським головою Геннадієм Кернесом заводу ім. Малишева соціальна напруга на підприємстві значно знизилася, а робочий процес оптимізувався», - заявив губернатор Харківської області Михайло Добкін на спільному засіданні колегії Харківської обласної державної адміністрації та господарського активу Харківської області.

...>>
11/03/2011

«Ми повинні найбільш змістовно інформувати харків'ян про можливості молодіжного житлового кредитування та участь мешканців Харкова в цій програмі», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес 10 березня в ході засідання виконавчого комітету Харківської міської ради.

...>>
11/03/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття родині видатного громадського діяча, Почесного громадянина міста Харкова Петра Слоніма, який помер на 104-му році життя.

...>>
10/03/2011

Міська рада спільно з архітекторами розробляє концепцію повернення площам Харкова їх історичного вигляду. Про це 10 березня на засіданні виконкому міськради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
10/03/2011

Харків не візьме на себе заборгованість ЗАТ «ТЕЦ-3» перед НАК «Нафтогаз України» за спожиті енергоносії в розмірі близько 340 млн. грн. Про це 10 березня на засіданні виконкому Харківської міськради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
10/03/2011

«Зелена весна-2011» - це всього лише поштовх до подальшого проведення благоустрою міста. Комплексне облагороджування та озеленення території міста ми будемо проводити весь рік», - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

...>>