Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
09/04/2011

В ході засідання позачергової міської КНС Харківський міський голова Геннадій Кернес дав доручення Департаменту комунального господарства забезпечити проведення поховання загиблих при реконструкції аеропорту будівельників на належному рівні.

...>>
09/04/2011

В ході засідання позачергової міської КНС Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив, що всі роботи з реконструкції старої будівлі Харківського аеропорту повинні бути припинені до отримання виводів експертів щодо причини трагедії, яка призвела до загибелі двох будівельників.

...>>
07/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес дав ексклюзивне інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» за підсумками 6 сесії Харківської міської ради 6 скликання. Прочитати інтерв'ю можна на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету.

...>>
07/04/2011

Сьогодні, 7 квітня, Харківський міський голова Геннадій Кернес бере участь у засіданні Ради регіонів, яке проходить в Адміністрації Президента України під головуванням Президента України Віктора Януковича.

...>>
07/04/2011

Сьогодні, 7 квітня, Харківський міський голова Геннадій Кернес бере участь у пленарному засіданні парламенту з нагоди щорічного послання Президента України Віктора Януковича про внутрішнє і зовнішнє становище країни.

...>>
06/04/2011

Зроблене раніше замовлення на нові тролейбуси львівського виробництва було змінене на користь кількості тролейбусів більшої місткості. Про це 6 квітня на брифінгу в прес-центрі Харківської міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
06/04/2011

Сьогодні під час прес-конференції міський голова Геннадій Кернес поділився з журналістами масштабними планами з реконструкції та благоустрою Харкова.

...>>
06/04/2011

 Під час прес-конференції міський голова Геннадій Кернес розповів про те, що з проханням про демонтаж існуючого пам'ятника Незалежності на пл. Рози Люксембург звернулися самі автори.

...>>
06/04/2011

На час реконструкції стадіону «Металіст» матчі футбольної команди «Металіст» будуть проходити на полі стадіону «Динамо». Про це 6 квітня на брифінгу в прес-центрі міськради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
06/04/2011

«Я, як міський голова, ніколи не підпишу жодного документа, яким ми б прийняли борги приватної структури і переклали б їх на жителів Харкова», - повідомив під час прес-конференції Харківський міський голова Геннадій Кернес, відповідаючи на запитання журналістів про погашення боргів ТЕЦ-3.

...>>