Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
23/02/2011

Неефективне керівництво комісією з соціального захисту та охорони здоров'я позбавляє міськраду можливості активніше допомагати людям, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес на сесії міської ради.

...>>
23/02/2011

Команди Харківської міської ради та Львівської міської ради зіграють у футбол. Про це 23 лютого на сесії міськради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
23/02/2011

Соціальна та гуманітарна робота Харківської міської ради спрямована на практичну допомогу тим, хто її потребує, повагу до ветеранів і примирення в питаннях конфесійних та історичних конфліктів, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи протест проти встановлення пам'ятної дошки Йосипу Сліпому фракції комуністів у міській раді.

...>>
23/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес нагороджений почесним знаком і подякою Харківської обласної ради ветеранів Афганістану. Нагороду на сесії Харківської міської ради 23 лютого вручив голова обласної ради ветеранів Афганістану Володимир Рижков.

...>>
23/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес отримав пам'ятний знак «Визнання народу-2010» від редакції газети «Вечерний Харьков». Нагороду на сесії Харківської міської ради 23 лютого вручив директор ТОВ «Вечерний Харьков» Андрій Жмиров.

...>>
23/02/2011

Відкриваючи сесію Харківської міської ради, Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав депутатів і всіх харків'ян з Днем захисника Вітчизни. «Хочу побажати вам здоров'я, побажати бути патріотами міста, - підкреслив Геннадій Кернес. - Харківським чоловікам бажаю бути здоровими і мужніми».

...>>
22/02/2011

Економічне співробітництво між Харківським і Львівським регіонами дуже важливе, і воно має всі перспективи для подальшого розвитку. Таку думку висловив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час зустрічі з головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком та Львівським міським головою Андрієм Садовим.

...>>
22/02/2011

Відновлення в Харкові пам'ятної дошки патріарху Української греко-католицької церкви кардиналу Йосипу Сліпому - один з взаємних кроків Харкова та Львова до історичної справедливості та встановлення загальних ціннісних орієнтирів, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
22/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 22 лютого у своєму робочому кабінеті зустрівся з Львівським міським головою Андрієм Садовим. 

...>>