Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
07/05/2011

Святійший Патріарх Кирило - єпископ Російської православної церкви, Патріарх Московський і всієї Русі, предстоятель Російської православної церкви Кирило прибув до Харкова.

...>>
07/05/2011

До Харкова прибув предстоятель Української Православної Церкви Московського патріархату, митрополит Київський і всієї України Володимир. В аеропорту митрополита Володимира зустріли віце-премьєр-міністр - міністр регионального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства  Віктор Тихонов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і представники Харківської єпархії. Митрополит Володимир прибув до Харкова на урочисте святкування 90-річчя митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, яке відбудеться сьогодні. Крім цього, найближчим часом очікується прибуття Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.  

...>>
07/05/2011

На урочистій сесії Львівської міської ради, котра приурочена до святкування Дня міста, начальник управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради Андрій Хижняк привітав присутніх від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса з 755-ю річницею міста.  

...>>
07/05/2011

Футбольний матч між командами міських рад Харкова і Львова, який пройшов сьогодні 7 травня на стадіоні «СКА» у м. Львові, завершився перемогою харків’ян з рахунком 2:1.

...>>
06/05/2011

Выступление Харьковского городского головы Геннадия Кернеса на концерте в ХНАТОБ им. Н.Лысенко, посвященном 66-й годовщине Победы

...>>
06/05/2011

У Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. М.В. Лисенка пройшов святковий концерт, присвячений 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

...>>
29/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття у зв'язку зі смертю Почесного громадянина Харкова, видатного музиканта, всесвітньо відомого піаніста Володимира Крайнєва.

...>>
29/04/2011

Нові мідні духові інструменти високої якості від кращих світових виробників отримали музиканти академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії.

...>>
29/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав почесного президента волейбольного клубу «Локомотив», начальника Статутного територіально-галузевого об'єднання «Південна залізниця» Віктора Остапчука та колектив Південної залізниці з одинадцятою перемогою волейболістів «Локомотива» в чемпіонаті України.

...>>
28/04/2011

У зоні відпочинку в Саржиному Яру будуть обладнані два міліцейських пости і встановлені камери відеоспостереження. Про це під час перевірки ходу робіт з благоустрою Саржиного Яру повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>