Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
23/02/2011

«Ми розпочинаємо повноцінну комплексну реконструкцію та благоустрій території парка ім. Горького з установкою нових сучасних безпечних атракціонів. На сьогодні вже виділені кошти на оплату індивідуального замовлення реконструкції саме нашого парку в нашому місті.

...>>
23/02/2011

У Харкові буде діяти три центри з видачі дозвільних документів, що працюють за принципом «єдиного вікна». Про це повідомив 23 лютого під час сесії міської ради Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
23/02/2011

Проблема дефіциту місць у дитячих садках Харкова повинна бути вирішена, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес 23 лютого на 5-й сесії  Харківської міської ради. "Наше завдання - відкрити у Харкові стільки дитячих дошкільних установ, щоб усім жителям нашого міста, які бажають народити дитину, ми могли сказати: "Місця в дитячих садках є", - відмітив Харківський міський голова.

...>>
23/02/2011

Неефективне керівництво комісією з соціального захисту та охорони здоров'я позбавляє міськраду можливості активніше допомагати людям, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес на сесії міської ради.

...>>
23/02/2011

Команди Харківської міської ради та Львівської міської ради зіграють у футбол. Про це 23 лютого на сесії міськради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
23/02/2011

Соціальна та гуманітарна робота Харківської міської ради спрямована на практичну допомогу тим, хто її потребує, повагу до ветеранів і примирення в питаннях конфесійних та історичних конфліктів, заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи протест проти встановлення пам'ятної дошки Йосипу Сліпому фракції комуністів у міській раді.

...>>
23/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес нагороджений почесним знаком і подякою Харківської обласної ради ветеранів Афганістану. Нагороду на сесії Харківської міської ради 23 лютого вручив голова обласної ради ветеранів Афганістану Володимир Рижков.

...>>
23/02/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес отримав пам'ятний знак «Визнання народу-2010» від редакції газети «Вечерний Харьков». Нагороду на сесії Харківської міської ради 23 лютого вручив директор ТОВ «Вечерний Харьков» Андрій Жмиров.

...>>
23/02/2011

Відкриваючи сесію Харківської міської ради, Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав депутатів і всіх харків'ян з Днем захисника Вітчизни. «Хочу побажати вам здоров'я, побажати бути патріотами міста, - підкреслив Геннадій Кернес. - Харківським чоловікам бажаю бути здоровими і мужніми».

...>>