Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
11/02/2011

Під час виїзного особистого прийому громадян на ВАТ «Турбоатом» на прохання працівників заводу, які звернулися з питаннями щодо ремонту ряду внутрішньоквартальних доріг, Харківський міський голова Геннадій Кернес доручив Департаменту будівництва і дорожнього господарства міськради провести обстеження цих доріг.

...>>
11/02/2011

Під час виїзного особистого прийому громадян на ДП "Завод ім. Малишева" 10 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес звернув увагу місцевих керівників на необхідність їх безпосередньої роботи з людьми.

...>>
11/02/2011

Під час виїзного особистого прийому громадян на ВАТ «Турбоатом» до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернулася працівник заводу Тамара Кривич з питанням про ремонт тротуару від перехрестя вул. Героїв Праці з вул. Академіка Барабашова до станції метро «Героїв Праці».

...>>
11/02/2011

Під час особистого виїзного прийому громадян на ВАТ «Турбоатом» Харківський міський голова Геннадій Кернес дав доручення керівництву КП «Жилкомсервіс», директорам профільних департаментів міської ради та головам адміністрацій Комінтернівського, Червонозаводського та Фрунзенського районів надати сприяння у вирішенні проблем, що найбільше хвилюють харківських турбобудівників.

...>>
10/02/2011

10 лютого під час виїзного особистого прийому Харківського міського голови Геннадія Кернеса на ДП «Завод ім. Малишева» велика кількість звернень стосувалася питання ремонту покрівель будинків.

...>>
10/02/2011

На території ДП «Завод ім. Малишева» Харківський міський голова Геннадій Кернес провів виїзний особистий прийом громадян. На прийом побували 97 харків’ян. Питання стосувалися переважно житлово-комунального господарства та соціальної сфери.

...>>
10/02/2011

З наступного тижня у Харкові планується скоротити інтервал руху трамваїв №№ 5 і 8. Це питання Харківський міський голова Геннадій Кернес пообіцяв взяти під особистий контроль 10 лютого під час виїзного особистого прийому громадян на ДП «Завод ім. Малишева».

...>>
10/02/2011

Під час виїзного особистого прийому громадян на ДП «Завод ім. Малишева» Харківський міський голова Геннадій Кернес запропонував керівництву підприємства передати у міську власність гуртожиток заводу по вул. Соіча, що знаходиться в незадовільному стані.

...>>
10/02/2011

Щомісячну грошову доплату в розмірі 1000 грн. протягом року будуть отримувати кращі вчителі Харкова. Про це повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, вітаючи переможців 17-го конкурсу професійної майстерності «Вчитель року-2011», який відбувся сьогодні у Харківському палаці дитячої та юнацької творчості.

...>>