Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
21/03/2011

«Після відвідування Харківським міським головою Геннадієм Кернесом заводу ім. Малишева соціальна напруга на підприємстві значно знизилася, а робочий процес оптимізувався», - заявив губернатор Харківської області Михайло Добкін на спільному засіданні колегії Харківської обласної державної адміністрації та господарського активу Харківської області.

...>>
11/03/2011

«Ми повинні найбільш змістовно інформувати харків'ян про можливості молодіжного житлового кредитування та участь мешканців Харкова в цій програмі», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес 10 березня в ході засідання виконавчого комітету Харківської міської ради.

...>>
11/03/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття родині видатного громадського діяча, Почесного громадянина міста Харкова Петра Слоніма, який помер на 104-му році життя.

...>>
10/03/2011

Міська рада спільно з архітекторами розробляє концепцію повернення площам Харкова їх історичного вигляду. Про це 10 березня на засіданні виконкому міськради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
10/03/2011

Харків не візьме на себе заборгованість ЗАТ «ТЕЦ-3» перед НАК «Нафтогаз України» за спожиті енергоносії в розмірі близько 340 млн. грн. Про це 10 березня на засіданні виконкому Харківської міськради заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
10/03/2011

«Зелена весна-2011» - це всього лише поштовх до подальшого проведення благоустрою міста. Комплексне облагороджування та озеленення території міста ми будемо проводити весь рік», - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

...>>
09/03/2011

15 березня в Харкові розпочнеться двомісячник благоустрою. Рішення про це розгляне в четвер виконавчий комітет міської ради. «Комунальні служби забезпечили життєдіяльність міста в зимових умовах, виконуючи свою роботу в будинках і на вулицях міста. У весняних роботах, за домовленістю з облдержадміністрацією, братимуть участь не тільки міські служби та установи комунальної власності, але і обласні, і державні організації», - заявив сьогодні Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
06/03/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у присвячених Масляній масових народних гуляннях, що проходять на площі Свободи.

...>>
04/03/2011

На ім'я Харківського міського голови Геннадія Кернеса надійшов лист від Львівського міського голови Андрія Садового, який висловив подяку за сприяння у встановленні в Харкові меморіальної дошки патріарху Йосипу Сліпому і повідомив, що ідея про проведення футбольного матчу між командами Харківської та Львівської міськрад знайшла схвалення і підтримку в мерії Львова.

...>>
03/03/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес провів сьогодні урочистий прийом на честь Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Почесні грамоти Харківської міської ради, виконкому Харківської міської ради та подяки міського голови були вручені представницям різних галузей.

...>>