Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
18/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес 18 квітня підписав розпорядження «Про припинення опалювального сезону в місті Харкові». Відповідно до розпорядження, опалювальний сезон у житлових будинках і приміщеннях,обладнаних опалювальними приладами, припиняється з 19 квітня, у школах, лікарнях, дитячих та інших закладах соціально-культурного призначення - з 20 квітня.

...>>
18/04/2011

У І кварталі 2011 року до Харківської міської ради надійшло 6965 письмових звернень громадян, що на 2454 (54%) звернення більше, ніж у І кварталі 2010 року. Про це йдеться в інформаційному повідомленні Департаменту діловодства міської ради.

...>>
18/04/2011

Митрополит Харківський і Богодухівський Никодим приймає поздоровлення з нагоди свого 90-річчя. Владику привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова облдержадміністрації Михайло Добкін, голова облради Сергій Чернов, керівники обласних структур і відомств, численне священство Харківської Єпархії Української Православної Церкви.

...>>
18/04/2011

18 квітня 2011 почесному харків'янину, керуючому Харківської єпархії Української Православної Церкви митрополиту Харківському і Богодухівському Никодиму виповнилося 90 років.

...>>
15/04/2011

15 квітня в малому залі Харківської міської ради підписано протокол про встановлення партнерських відносин між містом Харків (Україна) і містом Цетіньє (Республіка Чорногорія).

...>>
15/04/2011

«У сфері співпраці Харків відкритий перед як перед Сходом, так і перед Заходом», - так прокоментував Харківський міський голова Геннадій Кернес готовність Харкова до всебічної співпраці на урочистому підписанні угод про партнерство з містами Газіантеп і Цетіньє. За словами міського голови Харків прагне примножити традиції розвитку міжнародних зв'язків та створювати нові імпульси процвітання туризму в місті. «Наше місто відносно молоде, - зазначив Геннадій Кернес. - Але його історія зберігає багато того, чим варто щиро пишатися. Найголовніше, що сучасний Харків має найбагатший потенціал культурної та історичної спадщини, що дає нам можливість зробити туризм одним з пріоритетних напрямків у всіх сферах функціонування міста». На думку міського голови, співпраця з містами Газіантеп і Цетіньє зможе принести користь Харкову і його жителям не тільки в туристичній сфері, але і в інших, не менш важливих галузях. «У Харкова 18 міст-побратимів і партнерів у 13 країнах світу, - Підкреслив Геннадій Кернес - Я радий, що сім'я харківських побратимів поповнилася ще двома чудовими містами, які зможуть не тільки здивувати нас гастрономічними новинками, а й поділитися досвідом у багатьох сферах і галузях життєдіяльності міста».

...>>
15/04/2011

15 квітня в малому залі Харківської міської ради відбулося підписання договору про встановлення побратимських відносин між містом Харків (Україна) і містом Газіантеп (Турецька Республіка).

...>>
15/04/2011

Хоча деякі комерсанти беруть з родичів гроші, довідка про смерть видається безкоштовно. Про це сьогодні йшла мова на нараді з питань якості ритуальних послуг, що надаються суб'єктами господарювання некомунальної форми власності на території Харкова.

...>>
15/04/2011

Правоохоронні органи розбираються в системі надання ритуальних послуг в місті. Про це сьогодні на нараді з питань якості ритуальних послуг, що надаються суб'єктами господарювання некомунальної форми власності на території Харкова заявив начальник міського управління міліції Микола Фоменко.

...>>
15/04/2011

«Ми викоренимо порушення у сфері ритуальних послуг. Сьогодні – день, коли розпочалося наведення ладу в даній сфері», - заявив сьогодні Харківський міської голова Геннадій Кернес на нараді     з питань якості ритуальних послуг, що надаються суб'єктами господарювання некомунальної форми власності на території міста.

...>>