Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
12/01/2011

«Ми будемо забезпечувати житлом тих водіїв, які хочуть працювати в« Міськелектротрансу », - заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міської ради 6 скликання.

...>>
12/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи рішення про об'єднання двох комунальних підприємств – «Вода» і «Коммуночиствод» відзначив, що на розгляд депутатів винесено стратегічне рішення у сфері житлово-комунального господарства Харкова. Це рішення дозволить посилити ефективність роботи, а додаткові доходи, які будуть отримані в результаті, направлятимуться на потреби підприємства, наприклад, на енергозбереження.

...>>
12/01/2011

В ході пленарного засідання 4 позачергової сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про об'єднання двох комунальних підприємств – КП «ПТП «Вода» і ХКП «Харьковкоммуночиствод». За дане рішення проголосував 81 депутат, проти – 1, утримався один.

...>>
12/01/2011

Незнання нового податкового кодексу може призводити до сплати підприємцями неіснуючих податків і зборів. Про це під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міськради 6 скликання заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
12/01/2011

«На розширеному засіданні правління регіонального відділення Асоціації міст України ми вирішили вийти з ініціативою провести роз'яснювальну роботу за нормами нового податкового законодавства для органів місцевого самоврядування», - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міськради 6 скликання.

...>>
11/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття родині почесного громадянина Харківської області, почесного голови обласної ради колишніх партизанів і підпільників Миколи Коржа, який помер на 92-му році життя 11 січня.

...>>
11/01/2011

Існуючі атракціони з харківського Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького, де буде створено сучасний Парк розваг, планується демонтувати і перенести в парк культури і відпочинку "Зелений гай". Про це повідомив на робочій нараді 11 січня міський голова Геннадій Кернес.

...>>
11/01/2011

Парк розваг, який буде створений у харківському Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького, може бути відкритий до 1 червня 2012 року. Про такий намір харківської влади заявив на робочій нараді 11 січня міський голова Геннадій Кернес.

...>>
11/01/2011

Міська рада продовжує роботу, направлену на погашення боргу по заробітній платні в «Міськелектротрансі». Про це міський голова Геннадій Кернес повідомив журналістам 10 січня.

...>>
11/01/2011

Маршрутна мережа міського транспорту працює на користь електротранспорту і співпраця з приватними перевізниками повністю враховує ці пріоритети. Про це Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив на зустрічі з журналістами 10 січня.

...>>