Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
21/04/2011

Міська влада має намір ввести двоставковий тариф на проїзд у громадському транспорті при введенні єдиного проїзного квитка. Як повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, вже підготовлено відповідне звернення до Кабінету міністрів України. «Якщо нашу пропозицію приймуть, то для тих пасажирів, хто буде користуватися єдиним проїзним квитком, ціна на проїзд не підвищуватиметься, а для тих, хто купуватиме квиток за готівку - ціна буде інша», - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, єдиний проїзний квиток буде введений в найближчому майбутньому в рамках створення нової транспортної схеми Харкова. Цей квиток дасть пасажирам право на проїзд в тролейбусах, трамваях, автобусах і метро.  

...>>
21/04/2011

Громадський транспорт в місті Харкові лише зеленого кольору буде офіційним і легальним. Як повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, така вимога до громадського транспорту буде введена незабаром. Як зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, зокрема, в ДАІ будуть реєструватися тільки автобуси зеленого кольору. Після нововведення пасажири будуть знати, що громадський транспорт зеленого кольору є легальним, перевірений на безпеку перевезення і що цей перевізник здійснює відрахування до міського бюджету.  

...>>
21/04/2011

30 тролейбусів, придбаних у рамках підготовки Харкова до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, вийшли 21 квітня на регулярні маршрути міста. У церемонії випуску нового транспорту на маршрути взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Крім цього, через кілька днів вийдуть на маршрути і 20 нових автобусів, які були куплені приватними перевізниками. «Ці зміни проходять в рамках впровадження в Харкові нової транспортної схеми. У нас в місті близько тисячі автобусів, які будуть поступово замінені, при цьому з'являться кілька сотень великих автобусів. Зараз 16 перевізників працюють у цій схемі, і всі вони згодні робити інвестиції в оновлення рухомого складу. Вони вже придбали понад 120 автобусів», - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес. На Львівському автобусному заводі місто раніше придбало 16 автобусів і планує придбати ще 10 звичайних і 1 - підвищеної комфортності, який буде використовуватися в туристичних цілях. Як розповів голова спостережної ради холдингу «ЛАЗ» Ігор Чуркін, нові тролейбуси з максимальним рівнем комфорту спеціально розроблялися для Харкова. Вони обладнані пандусами та кондиціонерами. Вартість одного тролейбуса - 4,5 млн. грн. Зараз у процесі зборки перебуває ще 22 машини. «Витрата електроенергії в нових тролейбусах на 40% менше, ніж у машинах старого типу. А взимку такі тролейбуси можуть подолати 25-сантиметровий сніговий покрив », - повідомив директор Львівського автобусного заводу Ігор Чуркін. Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін оглянули новий транспорт і видали водіям тролейбусів перший путівки на нові маршрути. Новий рухомий склад вийшов на наступні тролейбусні маршрути: - № 1 «28 м / р - ст. м «Маршала Жукова» - 5 од.; - № 3 «вул. 12 квітня - вул. Університетська »- 5 од.; - № 2 «пр. Перемоги - пр. Жуковського »- 3 од.; - № 24 «602 м / р - ст. м «Академіка Барабашова» - 6 од.; а також ще на кілька тролейбусних маршрутів. Крім того, на прохання жителів міста продовжено тролейбусний маршрут № 11 «пр. Дзюби - Благовіщенський собор »до пл. Конституції і на ньому збільшено випуск на 2 одиниці тролейбусів особливо більшої місткості. Також більш місткий рухомий склад з'явиться на автобусному маршруті № 296Е «Пл. Свободи - сел. П'ятихатки »і на ряді інших маршрутів. Довідково. У цілому за рахунок позикових коштів за договором, укладеним з ТОВ «Львівський автобусний завод», місто набуває 74 од. тролейбусів (з них 52 од. двосекційних місткістю 180 чол.) та 11 автобусів (з них 1ед. - підвищеної комфортності (туристичний).

...>>
21/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес в інтерв'ю інформаційному агентству "МедіаПорт" розповів про переваги будівництва в Харкові сміттєпереробного заводу.

...>>
21/04/2011

Міська влада готова у випадку необхідності залучити кредитні ресурси для продовження будівництва Олексіївської лінії метрополітену. Про це Харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив в інтерв'ю інформаційному агентству «МедіаПорт». «З урахуванням того, що мова йде про розвиток міста, ми, звичайно, будемо шукати будь-яку можливість, доступну для міста і для територіальної громади. Залучення кредитних ресурсів призведе до подорожчання будівництва. Але ми маємо пам'ятати, що метро - не комерційний проект. Це проект більш соціальний, це стосується бюджету кожної сім'ї. Тому в цьому плані будемо вести чіткі розрахунки», - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Як повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, міська влада поставила перед собою завдання відкрити станцію «Перемога» у наступному році до Дня Перемоги. «Наше основне завдання сьогодні - забезпечити стабільне фінансування. Не буде фінансування, відповідно, не буде і активного будівництва. Ми зі свого боку робимо все, щоб ці терміни були виконані. Ми написали листи, що готові виділити 70 млн. грн. з місцевого бюджету, а з державного необхідно 250 млн. грн. З боку уряду (в даному випадку ми говоримо про Міністерство фінансів), ми цього не бачимо », - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
20/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес дав інтерв'ю інформаційному агентству "МедіаПорт", в якому прокоментував ситуацію на ринку ритуальних послуг і ініціативу міської влади щодо наведення порядку в цій сфері.

...>>
20/04/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 20 квітня вручили ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пам'ятні нагрудні знаки «Чорнобильська пошана».

...>>
19/04/2011

19 квітня Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав  одну з найстаріших шкіл міста Харкова - гімназію № 6. із 140-ю річницею від дня заснування.

...>>
19/04/2011

Сьогодні Харківська гімназія № 6 - одна з найстаріших шкіл нашого міста - святкує 140-у річницю з дня свого заснування. Урочистості пройшли 19 квітня у приміщенні Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Тараса Шевченка.

...>>
19/04/2011

Сьогодні, 19 квітня в комунальному закладі охорони здоров'я «Харківська міська дитяча поліклініка № 23» керівники 14 міських лікувально-профілактичних установ, в яких здійснюється імунопрофілактика дітей, отримали документи на нове холодильне обладнання.

...>>