Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
25/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у щорічній традиційній зустрічі представників керівництва міста, області, Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації Харківського регіону зі студентським активом. Вона відбулася 25 січня, в день Святої Тетяни, у Великому залі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського.

...>>
25/01/2011

Кілька десятків нових низькопольних автобусів європейського класу закуплені для Харкова в рамках спільної роботи міської влади з приватними партнерами. Про це повідомив 25 січня у коментарі журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
25/01/2011

Чотири нових низькопольних тролейбуса вийдуть на маршрути Харкова вже сьогодні. Два тролейбуса підуть по маршруту № 24 і ще два - по маршруту № 1. П'ятий тролейбус зараз готується до виходу на дороги міста. Про це повідомив 25 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес під час огляду нових тролейбусів, відповідаючи на запитання журналістів.

...>>
25/01/2011

Сьогодні, 25 січня, на площі Свободи Харківський міський голова Геннадій Кернес разом з директором турніру Євро-2012 в Україні Маркіяном Лубківським взяли участь у пробній поїздці на одному з п'яти нових тролейбусів. Машини прибули до Харкова в рамках державної та міської цільових програм підготовки та проведення в Україна фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

...>>
25/01/2011

25 січня, в день Святої Тетяни-покровительки студентів, Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь в урочистій церемонії відкриття барельєфа Святої Тетяни у вестибюлі станції метро «Університет».

...>>
25/01/2011

«Харків готовий забезпечити ще одну тренувальну базу. Мова йде про поле, яке знаходиться поруч із готелем "Superior", що будується. Ми можемо привести його в порядок і тримати як додатковий запасний варіант. Для цього нам потрібна підтримка на рівні держави, тому що з міського та обласного бюджетів буде виділено фінансування, яке направлятиметься на роботи на стадіоні «Металіст», - повідомив в коментарі журналістам Харківський міський голова Геннадій Кернес.  

...>>
25/01/2011

Урок «Ми – господарі ЄВРО-2012», який пройшов в ККЗ «Україна» для учнів 10-11 класів всіх харківських шкіл, це досвід відвертості без бар'єрів. Так охарактеризував сьогоднішній захід Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
25/01/2011

Серед пріорітетів міської влади на 2011 рік - передача стадіону «Металіст» в оперативне управління фахівцям УЄФА для підготовки до ЄВРО-2012 і будівництво прес-центру біля стадіону. Про це 25 січня перед проведенням загальноміського відкритого уроку для старшокласників «Ми - господарі ЄВРО-2012» повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

...>>
25/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес у телеграмі на ім'я мера Москви Сергія Собяніна висловив співчуття сім'ям жертв теракту в московському аеропорту «Домодєдово».

...>>
24/01/2011

Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття родині голови Асоціації лікарів міста Харкова Дмитра Полоза, який помер 24 січня на 68-му році життя.

...>>