Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
Комісії
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Аббасов Фазіль Севіндікович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Андрєєва Світлана Юріївна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Аріх Ігор Володимирович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Артикуленко Олексій Вікторович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Арутюнов Валерій Ашотович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Бабешко Олексій Юрійович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Баронін Борис Іванович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Бобейко Алла Євгенівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Богач Олексій Анатолійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Бондаренко Андрій Володимировач За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Василенко Олександр Іванович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Вельможна Ольга Іванівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Ворона Олена Василівна Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Вировець Ігор Іванович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Гагарін Віталій Вікторович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Ганжа Віталій Степанович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Головчанська Ганна Олександрівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Горошко Олена Ігорівна Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Гудименко Олександр Михайлович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Гунбіна Олена Володимирівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Гура Валентина Іванівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Давтян Олександр Саркісович СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Долина Богдан Михайлович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Долинський Юрій Григорович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Дудука Сергій Васильович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Жорник Андрій Михайлович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Зінченко Володимир Анатолійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Золотарьов Володимир Михайлович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Зоценко Вячеслав Володимирович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Ільєнко В'ячеслав Михайлович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Ільєнко Надія Ільїнічна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Казанжиєва Неллі Василівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Кітанін Віктор Олександрович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Коваленко Наталія Олександрівна Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Колос Андрій Леонідович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Косінов Станіслав Анатолійович СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Котковський Володимир Романович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Кочеров Олександр Миколайович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Кривуля Віталій Євгенович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Кудінов Андрій Сергійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Куценко Сергій Анатолійович СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Лаговський Георгій Вікторович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Ларченко Віктор Миколайович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Лобановський Олександр Ігорович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Мазняк Захар Олександрович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Маляренко Віталій Віталійович СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Медведєв Юрій Ігорович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Мезенцева Марiя Сергiïвна Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Михайлов Габріел Миколайович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Могила Сергій Віталійович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Мусєєв Максим Сергійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Навроцький Олексій Олексійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Наконечний Володимир Васильович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Нехорошков Роман Борисович За Харків, за Відродження
Новак Олександр Миколайович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Новіков Сергій Сергійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Овечкін Ігор Миколайович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Певнєв Валерій Сергійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань соцiального захисту та охорони здоров'я Підгорний Костянтин Юрійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Поздєєва Тетяна Геннадіївна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Половинко Сергій Анатолійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Полозков Володимир Дмитрович СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Попович Іван Савелійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Ракич Іван Валерійович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Резніченко Віталій Вікторович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Романенко Ігор Іванович СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Руденко Андрій Іванович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань промисловості, економічного розвитку та власності Саєнко Андрій Анатолійович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології Сирота Семен Борисович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Сітенко Тарас Олександрович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Терехов Ігор Олександрович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Тимофєєва Надія Миколаївна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Товкун Олег Миколайович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Топчій Тетяна Василівна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Тупіцин Володимир Миколайович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Утєвський Сергій Юрійович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів Фельдман Олександр Олександрович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Худенко Олександр Вікторович Фракція политичної партії "Наш край"
Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів Цветкова Ірина Юріївна СОЛІДАРНІСТЬ
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Чепель Андрій Олексійович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Черняк Ігор Юрійович Депутатська фракція "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Чичина Ольга Андріївна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Чумаков Володимир Миколайович За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Шевченко Тетяна Миколаївна За Харків, за Відродження
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Щиров Олександр Сергійович За Харків, за Відродження