Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2017-09-12 17:29:47
У Харкові планують встановити кілька меморіальних табличок

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 12 вересня, на засіданні міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища під головуванням першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Так, меморіальна дошка видатному математику Наумові Ахієзеру з'явиться по вул. Багалія, 17 - на будинку, де проживав учений.

На фасаді будівлі Національного аерокосмічного університету ім. М. Жуковського «ХАІ» (вул. Чкалова, 17) встановлять пам'ятну дошку Почесному громадянину міста Харкова, колишньому ректору цього вишу Володимиру Кривцову.

Кілька табличок воїнам-інтернаціоналістам, учасникам бойових дій в Афганістані, з'являться на будівлях 40 загальноосвітніх шкіл міста Харкова, а на фасаді будівлі школи №115 (вул. Врубеля, 53) встановлять дошку Петрові Лаврененку - капітану Національної гвардії України, який загинув у зоні проведення АТО.

Також на засіданні комісії були схвалені назви низки вулиць у кварталах нової забудови в селищі Кулиничі, які будуть затверджені на сесії Харківської міської ради.