Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2019-03-27 16:15:00
Геннадій Кернес: У харківському електротранспорті діють нові тарифи

Під час засідання виконкому Харківської міської ради сьогодні, 27 березня, Геннадій Кернес озвучив позицію міської влади з цього питання.

«Харківська міськрада та її виконавчі органи працюють виключно в чинному законодавчому полі. Ніхто з нас не збирається порушувати закони, тим більше, якщо це може спричинити кримінальне переслідування тих чи інших наших співробітників. Зараз ми чекаємо роз'яснення суду, який затвердив ухвалу щодо тарифів на проїзд у транспорті. Коли у нас буде це роз'яснення, то подивимося, що там сказано», - зазначив Геннадій Кернес.

Також міський голова звернувся до ініціаторів протестних дій, спрямованих на дестабілізацію роботи пасажирського електротранспорту та залякування працівників транспортних комунальних підприємств.

«Я б попросив бажаючих дестабілізувати обстановку в Харкові не робити цього. Незважаючи ні на що, транспорт у місті працював і працюватиме. І працювати він буде за тим тарифом, який є на сьогоднішній день, який підтверджений рішеннями як виконкому, так і сесії міськради», - підкреслив Геннадій Кернес.