Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2018-02-12 16:32:18
Фонд соцстрахування спростив механізм видачі пільгових путівок

Таке рішення було прийнято правлінням Фонду соціального страхування України.

Так, новий порядок забезпечення лікуванням після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних установах передбачає спрощення механізму отримання відновного лікування для застрахованих осіб і прискорення надання соціальної послуги.

Як повідомили у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України, після резолюції лікарсько-консультативної комісії про необхідність реабілітації за певним профілем у лікарню до пацієнта приїжджає фахівець Фонду і разом з хворим заповнює заявку на відновлювальне лікування. Хворому надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам за профілем його хвороби, і він сам вибирає. Потім фонд погоджує з санаторієм наявність вільних місць, і укладається тристоронній договір - між фондом, санаторієм і хворим.

Зазначимо, що з початку року адресною реабілітацією забезпечили вже понад 600 осіб. За 2017 рік послуги з відновлювального лікування отримали 26 830 чоловік, у тому числі 1432 дитини в супроводі дорослих.

Нагадаємо, право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних установах має кожна застрахована особа за наявності медичних показань. Вартість відновлювального лікування 100-відсотково покривається за рахунок коштів ФССУ.