Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2018-03-29 18:04:12
Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян

29 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян. Харків'яни звернулися за рішенням спірних питань володіння житлом у будинках комунальної власності, виділення квартир і землі, ремонту покрівель та під'їздів, соціальної допомоги.

З ініціативи Ірини Шевченко, голови Харківської благодійної організації батьків дітей з хромосомними особливостями, і лікарів-генетиків Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради надасть приміщення для занять дітей з особливими потребами з профільними фахівцями. Крім того, клуб за місцем проживання Київського району раз на тиждень буде повністю надано в розпорядження підопічних Ірини Шевченко.

На повторній зустрічі представників Харківської філії ГО «Українська асоціація інвалідів АТО» з Геннадієм Кернесом йшлося про виділення ділянки землі для підприємницької діяльності на території торгового центру «Барабашово». Міський голова підтвердив, що Харківська міська рада виступає за надання законного права і оформлення права на підприємницьку діяльність усім харків'янам, які здійснюють торгівлю на ринку. Влада Харкова діятиме в рамках своїх повноважень при наявності відповідних заяв підприємців.

За заявою Валерія Голуба, власника квартири в будинку по провулку Людмили Гурченко, фахівці Департаменту територіального контролю міськради виступатимуть у суді за знесення незаконної прибудови в цьому будинку.

Також серед прийнятих в роботу заяв - розробка проекту водовідведення для вирішення питань підтоплення підвальних приміщень у будинках по вулиці Рижківської. За підсумками прийому, Геннадій Кернес доручив внести будівництво зливового колектора на цій ділянці до проекту реконструкції Московського проспекту в цьому районі, запланованої на 2018 рік.