Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2017-12-21 15:34:58
Геннадій Кернес зустрівся з мешканцями відомчих будинків заводу «ХЕМЗ»

21 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом харків'ян, зареєстрованих у житловому фонді державного підприємства «Харківський електромеханічний завод».

Більшість багатоквартирних будинків і гуртожитків розташовані в Московському районі, в межах вулиць Халтуріна, Маршала Батицького, Бикова, Самсонівської та Салтівського шосе. Частина з них уже перейшла в комунальну власність, жителі інших також звертаються до міського голови з ініціативою про перехід в міське управління. За підсумками прийому заяви людей з 9 гуртожитків взяті в роботу, і вже на першій сесії міської ради в 2018 році депутати приймуть відповідне рішення.

Також на 2018 рік запланована комплексна реконструкція внутрішньоквартальних доріг на цій території. За адресами, названими жителями, вже проводиться кронування та знесення аварійних дерев, проводиться освітлення.

Геннадій Кернес підтримав ідею викладача Яни Кепещук відновити спортивний комплекс в будівлі на вул. Халтуріна, 42. Завод його продав, а новий власник не використовує за призначенням. Міський голова доручив розпочати переговори, в результаті яких місто зможе відремонтувати комплекс і відкрити в ньому клуб за місцем проживання для дітей та спортсменів.

«Це район, як то кажуть, забутий богом, і ми будемо комплексно заходити в цю частину міста. Ми внесли в плани капітальні роботи, але я закликаю відповідальних не чекати весни, а вже виконувати роботи з прибирання сухостою, встановити світлофори, де вимагають люди. Я зафіксував всі ваші обіцянки і названі терміни. Люди багато років без допомоги, це потрібно виправити», - зазначив після прийому Геннадій Кернес.