Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2018-04-16 16:57:26
Індустріальний район прийняв естафету пам'яті

Церемонія, присвячена 75-тій річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників, пройшла 16 квітня у великій залі райадміністрації. У ній взяли участь близько 300 осіб - ветерани Другої світової війни, ветерани праці, діти війни, керівники районної адміністрації, представники громадських організацій, підприємств та установ району, школярі.

Ветеранів привітали голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна, керівники ветеранських організацій міста і району.

Символи естафети пам'яті прийняли голова Організації ветеранів України Індустріального району Валентин Зибін, голова Ветеранської організації льотного училища України Володимир Акименко та голова Комітету ветеранів війни і військової служби Індустріального району Микола Чуркін. Ветерани Новобаварського району передали їм копію прапора Харківської міської організації ветеранів України, кубок з символікою міста Харкова та Організації ветеранів України, а також альбом-літопис бойової і трудової слави. Супроводжував ветеранів загін юних миротворців районної дитячо-юнацької організації «Сузір'я».

«Передаючи символи естафети пам'яті, ветерани передають історію подвигів і досягнень. Це естафета від покоління переможців до покоління молодих, кому відтворювати велич нашого міста, нашої країни. Чим далі відходить у минуле суворий і героїчний час Другої світової війни, тим ближче, дорожче, безцінніше стає кожна сторінка його живого, зримого літопису. У нашому місті і в нашому Індустріальному районі свято бережуть пам'ять про своїх воїнів-визволителів. Їхні імена увічнені в меморіальних комплексах, в пам'ятниках і обелісках, в назвах вулиць, в нашій пам'яті», - зазначили під час зустрічі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів визволителів.

Нагадаємо, що естафета пам'яті «Слава визволителям України» - загальноміська. Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символи естафети пам'яті передають від одного району до іншого в знак пам'яті про героїчні події, що відбувалися в роки війни.