Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2017-07-17 16:53:13
Харківські школярі презентували перші роботи в рамках IT-проекту

Як повідомила організатор проекту, представник Молодіжної ради при Харківському міському голові Ксенія Іванова, в рамках цих занять хлопці та дівчата проходять навчання за трьома напрямками: веб-дизайн, PHP і фронтенд. За її словами, спочатку 60 школярів, які були відібрані для участі в проекті, пройшли профорієнтаційний тест і за його підсумками були розділені на три групи.

«Ми подумали, чому б не дати талановитим дітям шанс проявити себе? Це пілотний проект, але ми хочемо, щоб він охопив усі школи міста», - зазначила Ксенія Іванова.

Сьогодні перші роботи в сфері IT презентували учні з групи веб-дизайну. Протягом восьми занять вони вивчали теорію, слухали лекції, після закінчення яких кожен отримав індивідуальне завдання - створити сайт з певною тематикою.

«Діти займаються всього місяць, але серед них уже є кращі - ті, хто більше старається, у кого бажання навчитися сильніше, і вони виділяються із загальної маси. Можу з упевненістю сказати, що учасники цього проекту в цілому займаються краще, ніж більш зрілі люди, які навчаються в інших групах. Мабуть, у школярів ще є звичка робити домашнє завдання, тому вони стараються і роблять все краще на відміну від дорослих, які впевнені, що заплатили за навчання і все само собою зробиться», - зазначив програміст Данііл Мариніч.

На наступне заняття школярі отримали нове завдання - розробити пробний варіант для справжнього сайту.

По завершенні курсу навчання кращі учні виконають дизайнерський проект, який буде представлений керівництву міста. Також кращим дизайнерам, які проявлять себе, буде на два місяці безкоштовно надане приміщення для роботи.

Нагадаємо, проект «IT for you» стартував у Харкові 19 червня. Захід проводиться за ініціативою Молодіжної ради при Харківському міському голові та за підтримки Департаменту освіти. У проекті беруть участь 60 харківських школярів - учні 10-х класів. Їх навчають інформаційних технологій, ораторського мистецтва, основ і навичок веб-дизайну, фінансового контролю, тайм-менеджменту, а також роботі на фріланс-біржі. Заняття розраховані на три місяці.