Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2017-09-13 15:47:32
Роботу харківських центрів адмінпослуг представлять у Тбілісі

Форум є платформою для стратегічного планування на основі партнерства між місцевими органами влади, приватним сектором та представниками неурядових організацій. Обговорення зосереджено на потенціалі регіонів і визначає, що місцеві зацікавлені сторони можуть і повинні зробити для досягнення цілей сталого розвитку.

У форумі беруть участь Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвіли, мер міста Тбілісі Давид Нарманія, представники різних міністерств Грузії, а також мери Кракова, Страсбурга, Більбао та інших міст, співробітники Світового банку, Європейського банку реконструкції і розвитку, журналу «FDI Financial Times» та інших організацій.

Цього року форум називається «Прогресивні міста». Його завдання - створити план дій для посилення можливостей економічного розвитку, транскордонного співробітництва між місцевими органами влади, громадами та організаціями громадянського суспільства та розробити спільні рішення в регіонах Європейського Союзу в рамках «Східного партнерства».

У програмі форуму - дві презентації міста Харкова, присвячені роботі центрів надання адміністративних послуг та розвитку туризму. Крім того, на форумі обговорять такі теми, як підвищення загальної прозорості, ефективності та підзвітності уряду; вивчення перспектив створення міських мереж, які можуть розглядатися як додатковий інструмент регіональної політики; роль міжнародного співробітництва в процесі сталого економічного розвитку та інші.