Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2018-02-14 18:04:19
У березні стартує міський конкурс «Молода людина року»

Про це сьогодні, 14 лютого, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

За його словами, 1 березня стартує прийом заявок на участь у конкурсі. До 1 липня робоча група сформує список кандидатів, які вийдуть у другий міський етап змагання. Підведення підсумків конкурсу відбудеться 10 вересня.

Цього року конкурс «Молода людина року» проходитиме в десяти номінаціях: «Учні загальноосвітніх навчальних закладів», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу III рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємництво».

Нагадаємо, на підставі рішення експертних рад в кожній номінації визначаються один переможець і два лауреати. Переможці міського етапу конкурсу нагороджуються грошовими преміями.

Довідка. Конкурс «Молода людина року» був заснований в 2001 році. За 18 років існування в ньому взяло участь понад 6 тис. осіб. Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, її досягнень у різних сферах суспільного і культурного життя.