Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2017-07-14 14:19:39
У Харкові відсвяткували День бухгалтера

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса бухгалтерів привітав заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш.

«Професія бухгалтера - одна з найвідповідальніших і трудомістких у діяльності будь-якої установи. Ви - опора кожної організації. Від якості вашої роботи залежить благополуччя підприємств, організацій і міста в цілому. Бажаю вам творчих успіхів і реалізації всіх намічених планів. Щастя, добра і благополуччя вам і вашим родинам», - сказав заступник директора департаменту.

Дмитро Гармаш вручив Почесні грамоти Харківської міської ради та Подяки міського голови бухгалтерам АТ «Ощадбанк», ПАТ «Мегабанк», ПАТ «Креді Агріколь Банк», ПАТ Банк «Грант», ПАТ «СКАЙ БАНК», а також представникам управління НБУ в Харківській області і Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Також усіх присутніх з професійним святом привітали представники Харківської банківської спілки.

Довідка. Щорічно 16 липня в Україні відзначають професійне свято - День бухгалтера. Дата свята була обрана в зв'язку з тим, що 16 липня 1999 року був прийнятий Закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», який визначив правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в країні.