Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2017-07-14 19:21:11
У суботу вранці на проспекті Науки підірвуть недобудовану будівлю

Як повідомив представник власника будівлі Геннадій Мазепа, п'ятиповерхова будівля стала аварійною і непридатною для реконструкції, тому її знесуть з використанням вибухівки. У цей час частину пр. Науки оточать правоохоронці. Харків'ян просять не хвилюватися, це планова робота.

«Це найбільш дешевий і безпечний спосіб проведення демонтажу. Будівля знаходиться на схилі. Важкій техніці під'їхати туди важко. Тому було ухвалене саме таке рішення. Детонаційного впливу на грунт практично не буде, бо вибухає дуже мала кількість вибухівки - 50-100 грамів. І вибух відбувається не в грунті, а безпосередньо в колонах. Впливу від обвалень важкої конструкції також практично не буде, оскільки будівля впаде не відразу, а поетапно - поверх за поверхом», - зазначив Геннадій Мазепа.

Нагадаємо, що в зв'язку з демонтуванням будівлі з 10:00 до 11:00 15 липня буде заборонений рух транспорту на пр. Науки. На цей період воно буде організоване так: пр. Науки - вул. Новгородська - вул. Клочківська - вул. Отакара Яроша. Також буде заборонений виїзд транспорту на пр. Науки з вул. Мінської і приблизно на 15 хвилин буде призупинений рух тролейбусів №2 та 18 по пр. Науки - до вул. Новгородської у напрямку до Олексіївки і до вул. Отакара Яроша у напрямку до центру.