Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2018-01-25 17:23:40
Який матиме вигляд Харківський зоопарк після реконструкції (відео)

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 25 січня, опублікував на своїй сторінці у facebook відеоролик, в якому демонструється оновлений зоопарк після завершення реконструкції.

«Хочу показати вам, який матиме вигляд наш зоопарк після глобальної реконструкції. Вірю, що вам це буде цікаво, і сподіваюся на ваше розуміння», - зазначив Геннадій Кернес, звертаючись до жителів міста.

Нагадаємо, що будівельні роботи у Харківському зоопарку були розпочаті в 2016 році. Планується, що після завершення масштабної реконструкції він придбає абсолютно новий вигляд і запровадить сучасні підходи в роботі, в тому числі щодо поводження з тваринами. Передбачається, що між відвідувачами і вихованцями зоопарку будуть максимально прибрані клітки і бар'єри, де це можливо, і з'являться зоогеографічні зони. 

Також на території зоосаду буде побудований океанаріум і оновиться колекція тварин. Зокрема, до Харкова в рамках програми Європейської асоціації зоопарків та акваріумів безкоштовно передадуть пінгвінів, білих ведмедів та жирафів.

Зазначимо, вхід в оновлений зоопарк для відвідувачів буде безкоштовним, в океанаріум - платним.