Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
2018-03-13 11:16:50
Завершується голосування за кандидатів у робочу групу по Бюджету участі

Проголосувати, а також ознайомитися з інформацією про кандидатів всі бажаючі можуть на «Порталі харків'янина» до 14 березня включно. Для цього в розділі «Ініціативи» потрібно вибрати кандидата, перейти на його сторінку і натиснути кнопку «проголосувати». Перед цим потрібно зареєструватися. Більш детальна інформація - тут.

Зазначимо, за підсумками голосування буде обрано 6 представників громадськості, які в складі робочої групи координуватимуть найбільш перспективні проекти з розвитку міста. Голосування за кандидатів здійснюється за такими категоріями: соціальний захист і охорона здоров'я; освіта, культура, молодь, спорт і туризм; інфраструктура і урбаністика; підприємництво; екологія; інша громадська діяльність.

Нагадаємо, що 13 лютого в місті презентували сайт і додаток міських ініціатив «Портал харків'янина». Саме через нові сервіси буде реалізований проект «Громадський бюджет». Харків'яни зможуть пропонувати свої ініціативи, щоб зробити життя в місті комфортніше і краще. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів інших користувачів сайту, будуть реалізовані за кошти міського бюджету. На реалізацію суспільного бюджету виділено 50 млн грн.