Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
Новини
11 лютого , 2011 п'ятниця
  11/02/2011

  Ідею відкриття на території пологового будинку каплиці висловив 11 лютого під час відвідування комунального закладу охорони здоров'я «Харківський міський клінічний пологовий будинок з неонатологічним стаціонаром» Харківський міський голова Геннадій Кернес. Намір надати підтримку в побудові каплиці висловив генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін. «На День міста каплиця буде побудована. Ті, хто вірить у Бога, будуть мати можливість духовного спілкування», - підкреслив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

  ...>>
  11/02/2011

  Харківський міський голова Геннадій Кернес 11 лютого передав комунальному закладу охорони здоров'я «Харківський міський клінічний пологовий будинок з неонатологічним стаціонаром», електрохемілюмінісцентний аналізатор COBAS e 411 з комплектом реактивів та реагентів для клініко-діагностичної лабораторії акушерського стаціонару.

  ...>>
  11/02/2011

  Сьогодні, 11 лютого, в Києві було презентовано план мобільності Харкова до ЄВРО-2012. Про це повідомила Директор Департаменту з питань підготовки ЄВРО-2012 з футболу Харківської міської ради Наталія Мірошниченко. У ході семінару були розглянуті питання стратегії транспорту і мобільності, операційної діяльності аеропорту, управління прилеглою до стадіону територіїєю (транспортний периметр), впровадження системи дорожніх покажчиків та виділених смуг руху для громадського транспорту та цільових груп УЄФА.

  ...>>
  11/02/2011

  Міська влада, керівництво районних адміністрацій Харкова мають знати проблеми харків'ян і вміти їх вирішувати. Таку думку висловив 11 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес під час особистого прийому громадян на ВАТ «Турбоатом».

  ...>>
  11/02/2011

  За даними Департаменту будівництва і шляхового господарства на 11 лютого, у прибиранні вулично-дорожньої мережі Харкова задіяно 206 одиниць техніки вдень і 111 - вночі. Магістралі міста приводять в порядок 153 чоловіка. За 10 лютого використано 78,5 куб. м піщано-соляної суміші та 6,9 тонни солі. З вулично-дорожньої мережі міста вивезено 354 куб. м снігу і полою.

  ...>>
  11/02/2011

  Харківський міський голова Геннадій Кернес провел виїзний особистий прийом громадян на території ВАТ «Турбоатом». На прийомі побував 51 чоловік.

  ...>>
  11/02/2011

  Під час концерту Академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії в цеху ВАТ «Турбоатом» диригент концерту Юрій Янко запропонував керівництву заводу і почесним гостям зіграти у складі оркестру. Пропозицію прийняв генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Субботін, який зіграв барабанну партію.

  ...>>
  11/02/2011

  За ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса вперше в Харкові пройшов творчий концерт на виробничому майданчику промислового підприємства «У робочий полудень». У паротурбінному цеху ВАТ «Турбоатом» виступив Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії.

  ...>>
  11/02/2011

  Під час виїзного особистого прийому громадян на ВАТ «Турбоатом» 11 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес дав доручення керівництву Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин міськради і адміністрації Київського району посприяти у виділенні земельних ділянок для будівництва гаражів громадянам пільгових категорій.

  ...>>
  11/02/2011

  Згідно із розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса, 5 сесія Харківської міської ради 6 скликання відбудеться 23 лютого 2011 року о 10.00 у сесійній залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7). В проекті порядку денного – 53 питання.

  ...>>