Розмір шрифту
Кольори сайту
Настройки
Мова сайту
Звичайна версія сайту
Офіційний сайт Харківської міськради,
міського голови,
виконавчого комітету
Новини
19 квітня , 2011 вівторок
  19/04/2011

  На найближче засідання виконкому Харківської міської ради буде винесено проект рішення про єдиний тип рухомого складу громадського пасажирського транспорту міста. Про це на засіданні постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій і сприяння підготовці та проведення в місті Харкові ЄВРО-2012 з футболу повідомив заступник директора Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Євген Федорчук.

  ...>>
  19/04/2011

  Заплановане на завтра виїзне засідання на ХАЗі Ради з питань промислової політики при Харківському міському голові відміняється. Про час його проведення буде повідомлено додатково.

  ...>>
  19/04/2011

  Навчально-тренінговий центр з підготовки гідів-перекладачів та фахівців у сфері готельного та ресторанного бізнесу, створюється в Харкові. Про це 19 квітня на засіданні постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій і сприяння підготовці та проведення в місті Харкові ЄВРО-2012 з футболу повідомив директор КП «Центр розвитку міжнародної співпраці» Олександр Костріков.

  ...>>
  19/04/2011

  Комунальне підприємство «Центр розвитку міжнародної співпраці » розробляє ряд туристичних маршрутів, покликаних показати туристам невідомі сторінки історії Харкова. Про це 19 квітня на засіданні постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій і сприяння підготовці та проведення в місті Харкові ЄВРО-2012 з футболу повідомив директор підприємства Олександр Костріков.

  ...>>
  19/04/2011

  Близько 500 чоловік записалися на курси волонтерів до ЄВРО-2012, які проводить Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради. Про це 19 квітня повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. У цілому, волонтери діляться на дві групи - волонтери УЄФА і волонтери приймаючого міста. Вони будуть працювати в різних зонах, і до них будуть пред'являтися різні вимоги. Як повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, Департамент праці та соціальної політики займається підготовкою близько 100 волонтерів, які будуть супроводжувати людей з особливими потребами. «Найближчим часом у Харкові пройде конференція з представниками УЄФА, які розкажуть нам, що необхідно зробити, щоб наші волонтери потрапили до числа волонтерів УЄФА. Природно, що це і знання мов, і особливі навички, і різні форми поведінки, і т.д. Ми підготуємо і таких людей», - повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. 

  ...>>
  19/04/2011

  Турбота про маленьких харків'ян є пріоритетом в діяльності Харківської міської ради та її виконавчих органів - про це свідчить сьогоднішня акція.  

  ...>>
  19/04/2011

  Компанія «Майкрософт » запропонувала об'єднати лікувальні установі міста в єдину інформаційну мережу. Про це 19 квітня повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. «Мова йде про електронну історію хвороби кожного пацієнта, яку через цю мережу зможе отримати будь-який лікар будь-якого лікувального закладу. Це колосальний проект, і якщо він почне функціонувати, то це буде великою підмогою для міської системи охорони здоров'я», - повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Як розповіла заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, представники компанії провели переговори з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом, який доручив відпрацювати спочатку пілотний проект в одній з лікарень міста.

  ...>>
  19/04/2011

  19 квітня з 14.00 до 17.00 години у приміщенні КП «Харківський Палац спорту» (пр-т Маршала Жукова, 2) відбуваються фінальні змагання малих Олімпійських ігор «Діти Харкова» серед учнів 3-4 класів.

  ...>>
  19/04/2011

  Сьогодні, 19 квітня в комунальному закладі охорони здоров'я «Харківська міська дитяча поліклініка № 23» керівники 14 міських лікувально-профілактичних установ, в яких здійснюється імунопрофілактика дітей, отримали документи на нове холодильне обладнання.

  ...>>
  19/04/2011

  У минулому році близько 6 тисяч харків'ян взяли участь в оплачуваних громадських роботах. Про це 19 квітня повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. На оплату цих робіт з держбюджету було виділено 6,5 млн. грн. Також близько 100 тис. грн. виділялося з міського бюджету на виконання спеціальних робіт. Як повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, в цьому році в міськбюджеті передбачено вже близько 240 тис. грн. на виконання громадських робіт. «Цього року відбувається активізація цього процесу, люди більше дізнаються про можливості участі у громадських роботах і більше цим цікавляться», - розповіла заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Зокрема, до травневих свят силами харків'ян, зайнятих у громадських роботах, планується пофарбувати 2,2 км паркану навколо комплексу лікарень, де розташована 4-а швидка.

  ...>>